Rolety w roli głównej

Rolety w roli głównej
08Lis

Rolety ozdobne jako dekoracja okna.

Bez względu na to jaki rodzaj ozdoby okna wybierzemy, czy będą to zasłony, firanki lub rolety - jesteśmy w stanie radykalnie odmienić wystój naszych okien.

To dekoracja okien w dużej mierze decyduje o klimacie wnętrza domu.

Kiedy nasze okno jest piękne samo w sobie, a dodatkowo jest z niego piękny widok, wtedy wystarczą same materiałowe rolety.

Rolety z reguły są elementem ozdobnym, mogą zastąpić firanki lub zasłony, ale też świetnie z nimi współgrają

Rolety odsłaniają całe okno, ozdabiając jego górną cześć lub opuszczone przepuszczają delikatnie światło tworząc specyficzny klimat w salonie. Oczywiście kiedy za oknem nie mamy wścibskich sąsiadów :) w innym przypadku też zdają egzamin, zapewniając nam tak ważną dla nas prywatność.

Rolety materiałowe są roletami najbardziej ozdobnymi. Najczęściej spotykane są rolety lniane, w rożnej kolorystyce, jednak najbezpieczniejsze i najbardziej uniwersalne są rolety lniane - białe lub w kolorze lnu. Takie ozdobne rolety możemy spokojnie łączyć z zasłonami. Najbardziej lubię ozdobne rolety lniane, które dodatkowo ozdobione są haftem lub nadrukiem. Jedne bardziej pasują do wnętrza urządzonego w stylu prowansalskim, drugie w stylu skandynawskim. Zdjęcie Rolety w roli głównej #1Zdjęcie Rolety w roli głównej #2Zdjęcie Rolety w roli głównej #3Zdjęcie Rolety w roli głównej #4Zdjęcie Rolety w roli głównej #5Zdjęcie Rolety w roli głównej #6Zdjęcie Rolety w roli głównej #7Zdjęcie Rolety w roli głównej #8

następna inspiracja
Zobacz nasze filmy:
SKOMENTUJ
następna inspiracja
ZOBACZ RÓWNIEŻ